Przyszło lato i wszyscy żyją już tylko urlopem i wakacjami.
Tak samo mi chodzi po głowie wypad nad nasze polskie morze.
Co więcej, zaświtał mi pomysł, by nad morzem się osiedlić.
Rozważając możliwości, uznałem że dałbym się zatrudnić do reklamy ośrodka wypoczynkowego/wczasowego nad morzem w zamian za noclegi :D


Mam na myśli oczywiście pokoik z dostępem do prądu i internetu, gdzie mógłbym sobie spokojnie pracować.

Mógłbym zająć się budową/prowadzeniem/aktualizowaniem i pozycjonowaniem strony internetowej, reklamę strony, kreowaniem pozytywnego wizerunku ośrodka, zwiększaniem jego popularności reklamą, moimi wysoko-pozycjonującymi stronami www, kanałami społecznościowymi oraz dodatkowymi kreatywnymi pomysłami. Projektuję np. grafikę. Zaprojektowane obrazy wykorzystywalibyśmy przy zamówieniu odzieży (np. bluz czy koszulek oraz wielu innych ciekawych gadżetów jak np. smycze do kluczy czy telefonów, indywidualne podkładki pod kufle i kubki, długopisy).
Interesuję się ponadto fotografią, co można dodatkowo wykorzystać do wielu pomysłów przy reklamie ośrodka wypoczynkowego i miejscowości. Witraże z dobrych ujęć, kalendarze, pamiątki..

Poza tym nie wyobrażam sobie nic piękniejszego niż pobudka rano, powiew świeżego nadmorskiego powietrza, poranny spacer brzegiem morza bosymi stopami w zimnej wodzie i zachody słońca na plaży do znudzenia :P ;)

Nic bardziej nie może sprzyjać rozbudzeniu chęci, motywacji i kreatywności :D
Taka praca marzeń :)