W tym roku za wakacyjny cel wybrane zostało Pobierowo – jedna z ładniejszych miejscowości Wybrzeża Rewalskiego, o szerokiej i piaszczystej plaży.

Czas spędzony w Pobierowie był wyjątkowo ciekawy, ale zdecydowanie za krótki! Słońce dopisało, więc powrotowi dopisywał uśmiech na twarzy. Może się tam jeszcze wróci, kto wie co się zdarzy :)


Pobierowo jest na tyle OK, że odwiedziny tam zainspirowały nas do założenia podstrony informującej tylko o tej miejscowości. Z każdym kolejnym wypadem wakacyjnym do nowej miejscowości, zakładana będzie w ramach „wdzięczności” dla goszczącego nas miejsca, nowa podstrona promocyjna! W przypadku powrotu do którejś z wcześniejszych miejscowości, będziemy uzupełniać jej witrynę o nowe materiały pamiątkowe ;)

Na www.pobierowo.chwilawytchnienia.pl znajdziecie już pierwsze informacje o gminie i jej okolicach, a także nasze wrażenia odnośnie pobytu.

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoimi wspomnieniami z wakacji w Pobierowie, ale także w innych miejscowościach nie tylko nadmorskich i nie tylko polskich! Zapraszamy także ośrodki wypoczynkowe oraz sportowe do prezentowania swojej oferty turystycznej.
Wspólnie stworzymy szybko wielką skarbnicę miejsc wypoczynkowo-rozrywkowych! :)
Zapraszam do kontaktu: info@chwilawytchnienia.pl

Pamiątki z Pobierowa

Pamiątki z Pobierowa